Zaręczyny w Tatrach

Pierścionek z górami – przegląd najpopularniejszych modeli Hilly Sheep

Pierścionek z górami to świetny sposób, aby góry mieć zawsze jak na dłoni, chociażby tylko symbolicznie. Jeśli zastanawiasz się, jaki model pierścionka z motywem gór wybrać, poznaj przegląd naszych najpopularniejszych modeli.

Pierścionki górska panorama

Kliknij w zdjęcie i zobacz złote górskie pierścionki!

To zdecydowanie najpopularniejsze modele w kolekcji. Nic dziwnego. Prezentują się subtelnie i bardzo kobieco, a jednocześnie ich stylistyka nie pozostawia wątpliwości, że właścicielka biżuterii to kobieta gór. Jeśli zastanawiasz się jaką biżuterię z motywem górskim wybrać na prezent lub po prostu szukasz inspiracji na swój własny symbol miłości do gór, to może być dobry trop.

  • Panorama – to pierścionek z górskim motywem w bardzo subtelnym wydaniu. Zarys górskiej panoramy jest wpisany w obrączkę pierścionka, dzięki czemu pięknie oplata palec. To biżuteria dla kobiet, które cenią sobie minimalizm – pierścionek góry w tym wydaniu będzie delikatnym akcentem, który na co dzień przypomni o górach.
  • Pierścionek z górami i kamieniem – jeśli jednak cenisz sobie nieco bardziej dekoracyjną biżuterię i blask kamieni, warto zwrócić uwagę na pierścionek panorama urozmaicony o topaz, szafir czy diament. Pierścionki panorama z kamieniami są nieco masywniejsze, niż ich odpowiedniki opisane w akapicie wyżej, co nie znaczy jednak, że tracą na subtelności. To pierścionek z motywem gór, który prezentuje się jeszcze bardziej kobieco. W wersji srebrnej model zdobi delikatny błękitny topaz. Z kolei w złotych modelach znajdziesz szafir w pięknym morskim kolorze lub naturalny diament.
  • Pierścionek górska panorama z zachodem słońca – w kolekcji znajdziesz także pierścionek o naprawdę dekoracyjnej formie. W tym przypadku pierścionek z motywem gór jest dodatkowo urozmaicony za pomocą detalu w postaci słońca kryjącego się za górą. Całość tworzy ciekawe połączenie inspirowane górskim krajobrazem.

Minimalistyczne pierścionki z górami

Kliknij w zdjęcie i zobacz nasze srebrne pierścionki!

Jeśli jednak szukasz biżuterii górskiej o naprawdę nieskomplikowanej formie i nowoczesnym wzornictwie, w Hilly Sheep również znajdziesz coś dla siebie.

  • Pierścionek góry – to bardzo minimalistyczne ujęcie motywu biżuterii z górami. W tym przypadku szczyty mają uproszczoną geometryczną formę, dzięki czemu estetyka pierścionka jest utrzymana w duchu nowoczesnej i eleganckiej prostoty. Efekt ten dodatkowo podkreśla polerowanie metalu – zarówno w złotym jak i w srebrnym wydaniu pierścionek góry pięknie błyszczy w świetle.
  • Pierścionek z górską metką – model dostępny w srebrnym wydaniu na froncie zdobiony jest delikatnym zarysem górskich szczytów. Podobnie, jak wyżej wspomniany pierścionek, jest polerowany, dzięki czemu światło podkreśla jego minimalistyczny urok.

Pierścionki z motywami górskimi

Kliknij w zdjęcie i zobacz nasze złote pierścionki z górskimi motywami!

Biżuteria górska to nie tylko motywy szczytów czy panoram. Kultura górska i folklor góralski nierozerwalnie wiążą się z krajobrazem Tatr, dlatego w kolekcji Hilly Sheep znajdziecie także wzory wywodzące się właśnie z góralszczyzny czy akcentów około górskich.

  • Pierścionek skała – w kolekcji dostępny jest w kilku wariantach. Pierścionki z motywem górskim w formie skalnej faktury to surowa biżuteria. Powierzchnia pierścionków jest wykończona metodą młotkowania, dzięki czemu przypomina ona strukturę górskich głazów. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno zupełnie minimalistyczne srebrne pierścionki skały, jak i efektowniejsze złote modele zdobione kamieniami np. czarnym lub klasycznym przejrzystym diamentem.
  • Pierścionek lina – to efektowny i ciekawy model inspirowany jednym z nieodłącznych elementów wspinaczkowego sprzętu. Motyw liny jest w pierścionkach Hilly Sheep wyraźnie widoczny, przez co prezentuje się tak, jakby niewielka lina oplatała równo palec. W podstawowym wydaniu pierścionki dostępne są w złotej i srebrnej wersji.

Jeśli szukasz bardziej dekoracyjnej biżuterii, pierścionki lina zdobią też kamienie: model srebrny uzupełniony jest o błękitny topaz, z kolei złotym pierścionkom towarzyszy fiołkowy ametyst lub naturalny diament.

Obrączka Tatry – rzeźbiony pierścionek z górami

Obrączka Tatry
Kliknij w zdjęcie i zobacz Obrączkę Tatry!

Na koniec zostawiamy gratkę dla prawdziwych Tatromaniaków. Obrączka Tatry to pierścionek z górami i to dosłownie. Model zdobi rzeźbiona panorama Tatr widziana z Bukowiny tatrzańskiej. W zdobienie obejmuje linię gór od Lodowego Szczytu przez całe Tatry Wysokie aż po Świnicę.