Pierścionki dla par

Pierścionki dla par z Tatrami – pomysł na walentynkowy prezent dla dwojga

Szukasz wyjątkowego prezentu dla dwojga? Jeśli upominek ma wyrażać górską pasję, postaw na nasze pierścionki dla par, czyli Obrączki Tatry. Zobacz, dlaczego warto wybrać właśnie biżuterię dla par jako prezent na zbliżające się Walentynki oraz poznaj kilka ciekawostek na temat naszych projektów.

Obrączki Tatry pojawiły się w kolekcji Hilly Sheep pod koniec 2021 roku i szybko zaskarbiły sobie miejsce w sercach naszych klientów. Te dość masywne, liczące sobie aż 6 mm szerokości pierścionki dla par zdobi rzeźbienie, które odwzorowuje rzeczywistą linię Tatr. W efekcie w tych oryginalnych obrączkach można rozpoznać pasmo gór od Lodowego Szczytu, przez Tatry Wysokie aż po Świnicę.

Obrączki są częściowo rzeźbione, co odwzorowuje wygląd tatrzańskiego krajobrazu, a część pierścionka  powyżej linii gór jest polerowana na wysoki połysk. Blask metalu dodatkowo podkreśla każde żłobienie szczytów i żlebów i w efekcie obrączki prezentują się naprawdę znakomicie. Co ważne, estetyka tej oryginalnej biżuterii dla par jest uniwersalna – pierścionki prezentują się świetnie zarówno na damskich, jak i męskich dłoniach i są wyrazistym symbolem górskiej pasji.

Pierscionki dla par
Kliknij w zdjęcie i zobacz srebrne pierścionki dla par Tatry

Pierścionki dla par z rzeźbioną panoramą Tatr noszone przez dwoje kochających się osób, będą zatem nie tylko znakomitym symbolem łączącej was relacji. Nasza biżuteria dla par z górskim motywem została zaprojektowana również po to, aby wyrazić waszą miłość go gór.

Przeczytaj również: Jaki prezent na Walentynki dla Niej? 5 pomysłów z biżuterią górską

Srebrne obrączki dla par z Tatrami

Srebrne obrączki dla par z rzeźbioną panoramą Tatr mogą być świetnym pomysłem na prezent walentynkowy dla dwojga. Biżuteria dla par w srebrnym wydaniu ma mniej oficjalny charakter i nie wywołuje skojarzeń z obrączkami ślubnymi. Dzięki oksydowaniu i polerowaniu srebra, w przypadku tych pierścionków dla par zdobienie jest wyraźnie widoczne i wprawne oko doświadczonego Tatromaniaka jest w stanie rozpoznać w rzeźbieniu fragment tatrzańskiego krajobrazu.

Złote obrączki Tatry – oryginalne obrączki ślubne

Złote obrączki Tatry zostały zaprojektowane jako biżuteria ślubna. Ich zdobienie jest dokładnie takie same, jak w przypadku wyżej opisanych srebrnych odpowiedników. Co ważne, możecie wybrać nie tylko rozmiar pierścionków, ale także próbę złota, z jakiego te efektowne pierścionki dla pary zostaną wykonane.

pierścionki dla par
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote pierścionki dla par Tatry

Pierwotne ślubne przeznaczenie wcale nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić obrączki Tatry jako biżuterię dla par z zupełnie innej okazji. Takie oryginalne obrączki złote mogą być świetnym sposobem, aby uczcić np. rocznicę ślubu czy wyjątkowe wydarzenie z życia pary bliskich sobie osób.

Obrączki Tatry i bransoletka Tatry – czym się różnią?

Oba projekty przedstawiają panoramę Tatr widzianą z tej samej perspektywy. Rzecz jasna, bransoletka jest znacznie większym produktem, dlatego odwzorowuje linię gór ze znacznie większą dokładnością. Jeśli jednak cenicie sobie biżuteryjne komplety, obrączka i bransoletka Tatry świetnie do siebie pasują.

Przeczytaj również: Bransoletka Tatry, czyli biżuteryjna pocztówka z Tatr