MENU
Prezent dla miłośnika gór

Prezentownik część I – złote naszyjniki i bransoletki na prezent dla miłośnika gór

W pierwszej odsłonie naszego blogowego prezentownika skupimy się na złotej biżuterii górskiej, a dokładniej na naszyjnikach i bransoletkach. Jeśli planujesz kupić naprawdę wyjątkowy prezent świąteczny dla bliskiej ci osoby, która kocha góry, mamy dla ciebie sporo ciekawych propozycji. Oto kilka naszych pomysłów na prezent dla miłośnika gór ze złotą biżuterią górską w roli głównej.

Złote łańcuszki górskie – sprawdzony pomysł na górski prezent!

Naszyjnik z motywem gór to świetny pomysł na górski prezent na święta z kilku powodów. Po pierwsze naszyjniki są wygodne i nie krępują swobody ruchów. Po drugie, w przypadku biżuterii górskiej tego typu odpada konieczność dobierania rozmiaru, jak ma to miejsce przy zakupie np. pierścionków z górami.

W efekcie nie musisz się obawiać, że twój prezent dla miłośnika gór będzie nietrafiony. Co ważne, wszystkie łańcuszki z górami dostępne w naszym sklepie są wykonane z 14-karatowego złota. Na jaki złoty naszyjnik z motywem gór z kolekcji Hilly Sheep warto postawić?

Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty naszyjnik Góry z szafirem
 • Naszyjnik górski z szafirem – to łańcuszek z górami, który zaprezentowaliśmy kilka miesięcy temu i z miejsca okazał się kolejną gwiazdą kolekcji. To subtelna biżuteria górska, którą poza rzeźbionym motywem szczytów zdobi oprawiony w masywną oprawę naturalny szafir. Całość daje elegancki efekt i prezentuje się naprawdę świetnie.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty naszyjnik Górskie Serduszko
 • Naszyjnik góry w sercu – jeśli chcesz, aby twój tegoroczny prezent dla miłośnika gór odpowiadał nie tylko górskiej pasji obdarowanej osoby, ale również wyrażał twoje uczucia wobec niej, to będzie strzał w dziesiątkę. Naszyjnik z górami w sercu to nasz klasyk i wiemy, że chętnie wybieracie go właśnie na prezent dla ukochanej osoby. Biżuteria jest subtelna, a ciepły blask złota oraz górski motyw dodatkowo podkreśla czerwony chwost na szczęście.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty naszyjnik Górska Panorama
 • Naszyjnik górska Panorama – złoty naszyjnik z górską panoramą nie pozostawi wątpliwości, jaka jest pasja jego właścicielki. Model z tym motywem będzie wyraźnym symbolem górskiej pasji. Co więcej, ten minimalistyczny złoty łańcuszek z motywem gór prezentuje się naprawdę elegancko.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty naszyjnik z Górską Zawieszką
 • Naszyjnik z Górską Zawieszką – jeśli szukasz prezentu dla miłośnika gór, który ceni sobie umiar w doborze dodatków i biżuterii, naszyjnik z Górską Zawieszką może być dobrym wyborem. To bardzo subtelny projekt, w którym górski motyw jest naprawdę delikatny.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty medalik Giewont
 • Medalik Giewont – złoty naszyjnik z górami inspirowany Giewontem poza zarysem samej góry zdobi również krzyżyk. Łańcuszek może być zatem dobrym pomysłem na prezent, jeśli szukasz upominku, który jednocześnie będzie symbolizował górską pasję oraz stanie się odwołaniem do symboliki religijnej.

Złote bransoletki z motywem gór – jaką wybrać?

Teraz weźmy pod lupę górskie bransoletki. W kolekcji biżuterii górskiej Hilly Sheep znajdziecie wiele wzorów bransoletek z motywami gór wykonanych właśnie w złocie. Co ważne, niektóre modele postały przy wykorzystaniu 14-karatowego złota, inne przy użyciu 9-karatowego kruszcu. Dlatego poszukując swojego idealnego prezentu dla miłośnika gór, zwróć uwagę na próbę złota.

Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Górskie Serduszko
 • Bransoletki górskie na łańcuszku – w tym wydaniu proponujemy dwa modele bransoletek górskich – serduszko oraz górska panorama. Złote bransoletki na łańcuszkach są subtelne i delikatnie oplatają nadgarstek. W obu przypadkach górskie motywy będą wyraźnym symbolem miłości do gór.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Góry Nocą
 • Złote bransoletki z motywami gór i kamieniami naturalnymi – jeśli góromaniaczka, dla której szukasz prezentu na święta ceni sobie blask złota i czar naturalnych kamieni, ciekawym pomysłem na upominek mogą być nasze bransoletki górskie z kamieniami. Model z barwnymi turkusami lub głęboko bordowymi granatami zdobią zawieszki z górskimi akcentami. Biżuteria tego typu prezentuje się efektownie i z pewnością zwróci uwagę.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Górska Panorama na sznurku
 • Bransoletki na sznurku z motywem gór – bransoletki tego typu pojawiły się w naszej kolekcji w tym roku i szybko zaskarbiły sobie przychylność naszych klientek. Bransoletki na sznurku to w naszym sklepie dwa modele z motywem górskiej panoramy – wiązane na czarnym lub czerwonym sznurku – oraz bransoletka z górami w sercu upięta na czarnym sznurku.

Warto wiedzieć, że bransoletki tego typu są spięte zaprojektowanymi przez nas zapięciami, które pozwalają na szybką i wygodną regulację obwodu biżuterii.

 • Bransoletki górskie w formie sztywnych obręczy – w tej podgrupie znajdziesz kilka naprawdę efektownych prezentów dla turystów górskich.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Tatry
 • Zacznijmy od niewątpliwej gwiazdy kolekcji, czyli Bransoletki Tatry. Tartomaniacy pokochali jej srebrną wersję, ale w listopadzie tego roku zaprezentowaliśmy tą wyjątkową bransoletkę górską w wydaniu z 9-karatowego złota. Jeśli szukasz naprawdę spektakularnego pomysłu na prezent dla miłośnika gór, to może być dobre rozwiązanie.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą Bransoletkę Górską
 • Na bransoletce Tatry nie kończą się jednak motywy tatrzańskie wśród naszych złotych górskich bransoletek. Model z rzeźbieniami to bransoletka, której krańce dekoruje zdobienie odwzorowujące linię tatrzańskiego krajobrazu wiodącego przez szczyty Wołoszyna, Koszystej oraz Granatów. Bransoletka górska jest bardziej minimalistyczna, niż wspomniana wcześniej bransoletka Tatry.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Góry
 • Złota bransoletka Góry to z kolei propozycja dla tych miłośników gór, którzy cenią sobie minimalizm i elegancję. Bransoletka z górskim motywem w tym wydaniu ma nieskomplikowaną formę i zdobi ją geometryczny górski motyw.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą bransoletkę Warkocz
 • Złota bransoletka warkocz jest z kolei inspirowana góralszczyzną i tradycyjnymi uczesaniami góralek. Biżuteria jest bardzo kobieca i efektowna, ponieważ motyw splotu warkocza jest wyraźnie wyrzeźbiony w złotej obręczy.