Prezentownik część II – złote pierścionki i kolczyki na prezent dla miłośnika gór

W drugiej części naszego prezentownika z pomysłami na prezent dla miłośniczek gór rozprawiamy się ze złotymi pierścionkami i kolczykami. Jeśli planujesz wybrać jeden z naszych produktów na bożonarodzeniowy prezent, poniżej znajdziesz garść wskazówek i inspiracji, dzięki którym wybierzesz odpowiedni model

Złote pierścionki z górami – jaki model na prezent dla miłośnika gór?

Złote pierścionki to zdecydowanie najpopularniejsze produkty w naszym sklepie. Chętnie wybieracie je jako upominki dla samych siebie czy właśnie w roli prezentu dla bliskiej osoby. Jeśli szukasz prezentu dla miłośniczki gór i chcesz postawić właśnie na pierścionek, zanim wybierzesz konkretny model, sprawdź dokładnie rozmiar pierścionka, jaki już nosi osoba, której chcesz sprawić prezent. Co prawda w razie pomyłki, bez trudu zmienimy rozmiar i dopasujemy go do waszych potrzeb, ale w święta lepiej unikać wpadki tego typu.

Kliknij w zdjęcie i zobacz Złoty pierścionek Panorama z Szafirem

Jak zatem zmierzyć rozmiar pierścionka? Najłatwiej zmierzyć średnicę wewnętrzną pierścionka posiadanego już przez osobę, której sprawisz prezent. W tym celu zastosuj suwmiarkę – aby przekonać się, jaki rozmiar pierścionka wybrać, zmierz średnicę wewnętrzną biżuterii używając w tym celu górnych szczęk narzędzia. To właśnie one są przeznaczone do pomiarów wewnętrznych. Następnie porównaj uzyskany wynik z tabelą rozmiarów naszych pierścionków i dobierz odpowiednią opcję.

A jeśli już wiesz, jaki rozmiar pierścionka na prezent dla turystki górskiej wybrać, oto przegląd naszych najpopularniejszych modeli.

Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty pierścionek Górska Panorama z diamentem
 • Pierścionki z Górską Panoramą – to gwiazdy naszej kolekcji, jeśli chodzi o pierścionki górskie. W sklepie znajdziesz dwa modele – pierścionek z szafirem w pięknym morskim kolorze oraz wariant z naturalnym diamentem. Ten pierwszy został wykonany w 9-karatowym złocie, z kolei drugi w 14-karatowym. W czym tkwi sekret pierścionków panorama? To po prostu bardzo kobieca i efektowna biżuteria, która na palcu prezentuje się subtelnie, ale jednocześnie nie pozostawia wątpliwości, że nosząca pierścionek osoba kocha góry.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złotą Obrączkę Tatry
 • Pierścionek z górami dla prawdziwych Tatromaniaków, czyli Obrączka Tatry – jeśli szukasz pomysłu na prezent dla turystki górskiej, która mogłaby w nieskończoność wracać na tatrzańskie szlaki, polecamy właśnie obrączkę Tatry. To dość masywny pierścionek, którego szerokość liczy sobie aż 6 mm. Dzięki temu w tym oryginalnym pierścionku górskim udało nam się zawrzeć zdobienie odwzorowujące linię Tatr widzianą z Bukowiny Tatrzańskiej.

Obrączki Tatry są też ciekawym pomysłem na pierścionki dla par. Chociaż modele zostały pierwotnie zaprojektowane jako biżuteria ślubna, to wielu naszych klientów kupuje zestaw dla pary, aby uczcić ważną rocznicę czy wydarzenie.

Kliknij w zdjęcie i zobacz złoty pierścionek Górskie Szczyty
 • Pierścionek Górskie Szczyty – to może być dobra alternatywa dla pierścionka Górska Panorama z diamentem. Model z górskimi szczytami jest równie subtelny i minimalistyczny, ale zdobią go aż trzy naturalne diamenty. Dlatego jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu na święta dla miłośniczki gór lub planujesz oświadczyny w Boże Narodzenie, to może być dobry trop.
Kliknij i zobacz złote pierścionki Hilly Sheep
 • Pierścionki z górskimi motywami: górskie inspiracje w kolekcji złotych pierścionków Hilly Sheep to nie tylko modele z wzorami panoram czy szczytów. Góry są dla nas na tyle inspirujące, że czerpiemy z nich pełnymi garściami. Pierścionki z motywem skały czy liny to kolejne projekty inspirowane górskimi klimatami. Oba warianty znajdziesz w kolekcji zarówno w podstawowej wersji, jak i zdobione kamieniami. Złoty pierścionek lina zdobi fiołkowy ametyst lub naturalny diament. Z kolei model skała jest zwieńczony białym lub czarnym diamentem.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote pierścionki Hilly Sheep
 • Pierścionki inspirowane góralszczyzną – na koniec tej wyliczanki z górskimi pierścionkami, które mogą być świetnym pomysłem na prezent dla miłośnika gór, pozostały nam modele inspirowane kulturą góralską. W kolekcji znajdziesz zatem dwa pierścionki z motywem warkocza – model węższy i szerszy – oraz pierścionek Kłos. Wszystkie wymienione modele prezentują się kobieco i efektownie. Który z nich będzie najlepsza opcją na bożonarodzeniowy prezent? Wybór należy do ciebie!

Złote kolczyki góry

Sprawa z kolczykami przedstawia się nieco łatwiej, niż w przypadku opisanych wyżej pierścionków górskich. W tym przypadku nie musisz się martwić doborem rozmiaru – kolczyki są uniwersalne i możesz na nie postawić, jeśli tylko osoba, której chcesz sprawić prezent, ma przekute uszy. Co więcej, nasze kolczyki z górami są utrzymane w minimalistycznej estetyce, dlatego są bardzo wygodne w noszeniu. Oto przegląd modeli naszych złotych kolczyków z górami.

Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki z motywem Górskiej Panoramy
 • Złote kolczyki z górską panoramą – motyw górskiej panoramy przewija się na naszych bransoletkach, naszyjnikach i pierścionkach, więc nie mogło zabraknąć go również w kolekcji złotych kolczyków. W sklepie znajdziesz dwa warianty biżuterii tego typu – kolczyki z górską panoramą oraz kolczyki z górską panoramą i białymi szafirami. Te pierwsze są subtelniejsze i bardziej minimalistyczne, drugie z kolei prezentują się zdecydowanie bardziej ozdobnie, dzięki naturalnemu blaskowi kamieni szlachetnych.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Warkocze
 • Złote kolczyki warkocze – jeśli osoba, dla której szukasz górskiego gadżetu ceni sobie nie tylko górskie wędrówki, ale również podhalański folklor, polecamy ci złote kolczyki z motywem warkocza. Modele są inspirowane tradycyjnymi uczesaniami góralek. Prezentują się zatem bardzo efektownie i kobieco.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki z szafirami
 • Złote kolczyki z szafirami – w tym projekcie biżuteryjny minimalizm idzie w parze z elegancją. Złote kolczyki o trójkątnym kształcie, który jest geometrycznym nawiązaniem do uproszczonego kształtu góry, zdobią naturalne fasetowane szafiry w morskim kolorze. Chociaż kolczyki są niewielkie i prezentują się minimalistycznie, to urok złota i naturalnych kamieni szlachetnych robi swoje – to naprawdę ciekawa propozycja na prezent dla miłośniczki gór.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Liny
 • Złote kolczyki liny – lina wspinaczkowa jest dla wielu nieodłącznym elementem górskiego ekwipunku, dlatego w naszej kolekcji znalazło się miejsce również dla złotych kolczyków z tym motywem. Mają ciekawą formę, ponieważ liny przylegają do płatka ucha, co sprawia, że motyw jest jeszcze lepiej widoczny.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Górskie Serduszko
 • Kolczyki góry w sercu – górskie serduszko to nasz kolejny projekt, który podbił wasze serca. Kolczyki z górami w sercu w roli prezentu będą świetnym sposobem, aby docenić górską pasję obdarowanej osoby, a jednocześnie wyrazić uczucie, jakim ją darzysz. Kolczyki z górami w sercu prezentują się naprawdę efektownie.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Góry
 • Minimalistyczne kolczyki góry – to kolejny projekt utrzymany w duchu geometrycznego umiaru. Na kolczyki składają się dwa uproszczone geometryczne kształty gór. Kolczyki są drobne, dlatego może to być dobra propozycja na prezent dla osoby, która ceni sobie umiar w doborze dodatków.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Góry z zachodem słońca
 • Złote kolczyki góry z zachodem słońca – jeśli jednak szukasz nieco bardziej ozdobnych kolczyków, niż wspomniany wyżej minimalistyczny projekt, to kolczyki góry z zachodem słońca mogą być odpowiedzią na tę potrzebę. Nie dość, że ich forma to motyw góry i kryjącego się za nią słońca, to jeszcze walorów ozdobnych dodaje im młotkowane wykończenie. Dzięki temu światło odbija się od każdego załamania metalu.
Kliknij w zdjęcie i zobacz złote kolczyki Mini
 • Górskie kolczyki mini – to szczególny projekt w kolekcji złotych kolczyków Hilly Sheep. Tym przypadku komplet kolczyków tworzą dwa różne modele – kolczyk z minimalistyczną górą oraz kolczyk ze słońcem. Ich estetyka jest nowoczesna, dlatego może być to dobra propozycja na prezent dla miłośniczki gór, która jest na bieżąco z modowymi trendami.