Bransoletka górska panorama

Bransoletki górskie – przegląd modeli z kolekcji Hilly Sheep

Góry na wyciągnięcie ręki? Tatry zawsze jak na dłoni? No jasne! Nasze bransoletki z górskimi panoramami czy motywami góralskimi mogą łatwo przywołać wspomnienia ze szlaku i stać się symbolem miłości do gór. Oto krótki przegląd naszych najpopularniejszych bransoletek górskich, który może ci się przydać, jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać lub nie możesz się zdecydować na konkretny model.

Sztywne obręcze

 • Bransoletka Tatry – to niewątpliwie nasza gwiazda biżuterii górskiej. Srebrną otwartą obręcz zdobi rzeźbiona panorama Tatr. Projekt powstał w oparciu o aż 3 zdjęcia linii gór widzianych z Bukowiny Tatrzańskiej. W bransoletce możesz zatem rozpoznać linię gór od Szalonego Wierchu, przez Tatry Wysokie aż po Goryczkową Czubę.
 • Bransoletki z motywami góralskimi – warkocz, kłos czy elementy zdobnicze zaczerpnięte z tradycyjnych góralskich pasów. Motywy tego typu także zdobią bransoletki Hilly Sheep. Biżuteria jest bardzo kobieca i jest świetnym pomysłem, jeśli cenisz sobie akcenty ludowe.
Bransoletka Góry
Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki
 • Bransoletka Góry – to propozycja dla kobiet, które cenią sobie biżuteryjny minimalizm i nowoczesne wzornictwo. Bransoletka z górą jest utrzymana w minimalistycznej estetyce, co dodatkowo podkreśla błyszcząca powierzchnia metalu. Zdobiący ją motyw góry ma uproszczony, geometryczny kształt.
 • Bransoletka młotkowana – to kolejny minimalistyczny projekt w kolekcji, ale tym razem bransoletka górska ma zupełnie inny charakter. Model młotkowany został wykończony w taki sposób, aby przypominał skalną fakturę. Co więcej, ręczne polerowanie srebra podkreśla zdobną powierzchnię, ponieważ metal wyraźnie odbija światło. Dopełnieniem całości jest motto: „Go where you feel most alive”.

Bransoletki górskie na łańcuszku

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki

Bransoletki upinane na łańcuszkach to jedne z chętniej wybieranych modeli. Są wygodne i ładnie układają się na nadgarstku, a górskie motywy zawarte w naszych bransoletkach na łańcuszkach są subtelnym symbolem górskiej pasji.

 • Bransoletka górska panorama – w kolekcji znajdziecie ją w złotym i srebrnym wydaniu. To bardzo delikatna biżuteria górska o dość minimalistycznej estetyce.
 • Górskie serduszko – w sercowatej oprawie zamknięty jest uniwersalny górski motyw, a całości dopełnia niewielki czerwony chwościk. Podobnie, jak wspomniana wyżej bransoletka górska panorama, model z serduszkiem także dostępny jest w wersji złotej i srebrnej.
Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki
 • Kompas – to bransoletka, która może stać się świetnym symbolem miłości do podróży i wędrówek, nie tylko tych górskich. Motyw kompasu został wykończony za pomocą oksydowania i polerowania. W efekcie jest wyraźnie podkreślony.
 • Bransoletka górska z granatami – w kolekcji pojawiła się całkiem niedawno. To dość minimalistyczna srebrna biżuteria, ale charakteru dodają jej drobne, purpurowe granaty osadzone tuż przy zapięciu.

Przeczytaj również: Pierścionek z górami – przegląd najpopularniejszych modeli

Biżuteria z motywem górskim i kamieniami

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki

Jeśli cenisz sobie biżuterię górską z naturalnymi kamieniami, w kolekcji Hilly Sheep znajdziesz dwa modele bransoletek, gdzie to właśnie minerały grają pierwsze skrzypce.

 • Bransoletka z hematytami – srebrna zawieszka z górskim motywem oraz czarne hematyty tworzą naprawdę zgrany duet. Kamienie intensywnie skrzą się w świetle, co sprawia, że bransoletka prezentuje się na nadgarstku naprawdę ciekawie. Jednocześnie jest ona dość delikatna, a zastosowane w projekcie kamienie są drobne, dzięki czemu biżuteria stanowi subtelny dodatek.
 • Bransoletka z turkusami  – w tym modelu różne odcienie turkusów tworzą piękną i barwną kompozycję. Drobne kamienie w wyrazistym kolorze są szczególnie dobrym dodatkiem w okresie wiosenno-letnim, kiedy w stylizacjach stawiamy właśnie na żywe barwy.

Biżuteria na sznureczkach

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki

W lipcu w kolekcji Hilly Sheep pojawiła się kolejna nowość, czyli bransoletki górskie na sznurkach. Połączenie złota i delikatnych sznurków, na których bransoletka jest osadzona sprawia, że biżuteria ma nieco luźniejszy i bardziej swobodny charakter. Biżuteria z motywem górskim utrzymana w takiej stylistyce to świetna opcja dla dziewczyn, które cenią sobie efektowne wzornictwo i swobodę.

 • Bransoletka górska panorama – motyw świetnie znany z naszych wcześniejszych projektów tym razem pojawił się w nowej wersji. Złota panorama osadzona na czerwonym lub czarnym sznurku prezentuje się naprawdę efektownie. Górska panorama oraz elementy spinające i wykańczające sznurki zostały wykonane w 9-karatowym złocie.

Bransoletka góralska męska – jaką wybrać?

Bransoletka Tatry
Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć bransoletki

Chociaż projekty sygnowane logo Hilly Sheep są adresowane głównie do kobiet, panowie również znajdą w kolekcji coś dla siebie. Bransoletka Tatry to biżuteria o uniwersalnej estetyce, po którą chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Model, który trafić ma na męski nadgarstek powinien być wykonany w większym rozmiarze, co można wybrać w opcjach podczas składania zamówienia.

Przeczytaj również: Bransoletka Tatry, czyli biżuteryjna pocztówka z Tatr

Alternatywą może być Bransoletka Tatrzańska. To model składający się z trzech sztywnych modułów połączonych ogniwami. Na środkowym z nich znajduje się stylizowany napis „Tatry”, a boczne zdobi motyw górski inspirowany Tatrami Wysokimi.