Hilly Sheep

Hilly Sheep to firma założona przez Jagodę Majcher. w 2012 roku w Nowym Targu w stolicy Podhala.
Z wykształcenia jestem mgr. inż. absolwentem wydziału Metali Nieżelaznych na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.
Ponadto tradycyjne techniki jubilerskie szkoliłam w Szkole Złotnictwa Xeriol pod czujnym okiem Mistrza złotnictwa Magdaleny Maślerz.
Jestem góralką urodzą i wychowaną w Nowym Targu z zaszczepioną miłością do Tatr i kultury góralskiej.
Z pasji do Gór powstała nasza Marka Hilly Sheep, którą tworzę wraz z moim zespołem z niekończącą się wytrwałością i miłością.

Nasza biżuteria

Biżuteria Hilly Sheep wykonywana jest w Naszej krakowskiej pracowni. Wszystkie wzory tworzymy przy użyciu tradycyjnych oraz nowoczesnych technik złotniczych. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania oraz technik obróbki metali. Pracujemy tylko w złocie ( Pr. 375 oraz Pr.585) oraz srebrze (Pr.925), nie pozłacamy ani nie posrebrzamy naszych wyrobów, gdyż chcemy aby nasza biżuteria była ponadczasowa. Uwielbiam kamienie, wybieramy te surowe i naturalne nadające charakteru naszym wyrobom. Współpracujemy z polskimi dostawcami oraz Mennicą Polską.
Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów.

Góry nasza największa miłość i inspiracja …

W biżuterii zamykamy ich cząstkę aby zawsze mogły Wam towarzyszyć.
Szczyty tatrzańskie oraz kultura góralska są nam najbliższe, to one często widnieją na rzeźbieniach i zdobieniach naszej biżuterii.
W procesie projektowania stawiamy na minimalizm, prostotę i wygodę.
Bardzo zależy nam aby biżuteria Hilly Sheep towarzyszyła Wam nie tylko w życiu codziennym ale przede wszystkim przy spełnianiu górskich marzeń…