Z pasji do Gór z miłości do rzeczy pięknych

Tworzymy dla Was biżuterię nieprzerwanie od 2012 roku. Nasza pracownia powstała w Nowym Targu w sercu Podhala, gdzie nasza fascynacja Tatrami była inspiracją do stworzenia marki Hilly Sheep.

Z wykształcenia jestem mgr. inżynierem absolwentem AGH w Krakowie na wydziale Metali Nieżelaznych. Tradycyjne techniki jubilerskie szkoliłam w Szkole Złotnictwa Xeriol w Krakowie pod czujnym okiem Mistrza złotnika Magdaleny Maślerz. Uwielbiam pracować w metalach w szczególności w tych szlachetnych.

Proces tworzenia biżuterii zaczyna się w naszych głowach. Prototypy projektujemy, szkicujemy, następnie wykonujemy ręcznie , przy użyciu tradycyjnych oraz nowoczesnych technik złotniczych. Formy odlewamy ze srebra wysokiej Pr 925 oraz 14kr złota. Każdy wzór jest indywidualnie lutowany, szlifowany oraz polerowany.

Pracujemy w złocie Pr.585 oraz srebrze Pr.925, nie pozłacamy ani nie posrebrzamy naszych wyrobów. Zdobimy nasze wyroby naturalnymi kamieniami, które ręcznie oprawiamy.

W naszej pracowni znajdziecie wzory inspirowane jakże bliską nam tematyką górską oraz folklorem góralskim. Kochamy obcować z naturą i podróżować…

Biżuteria Hilly Sheep jest delikatna i urokliwa, tworzona z dbałością o każdy szczegół.

Zapraszamy Was do naszego świata…

Hilly Sheep team : )